Adana Yamaç Paraşütü Kalkış (Takeoff) Pistleri


Adana Kabaskal Yamaç Paraşütü Kalkış Pisti

Kabasakal rüzgarlı tepe Adana ve çevre illerinde kullanılabilecek en güzel eğitim tepelerimizden bir tanesidir.

Eğimi toprak yapısı kalkış ve iniş pisti olarak yamaç paraşütü yapmak için gerçekten çok verimli bir yamaç paraşütü pistidir. Yüksekliği 245 metre dir yaklaşık 2 ile 5 dakika arasında uçuş süresi olup çok nadir zamanlarda 5 dakikanın üstüne uçuş süresi arttırılabiliyor.

Adana yamaç paraşütü uçan portakal ekibi olarak bu tepemizde sizlere en iyi, en eğlenceli ve en kaliteli uçuşu sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. Tepemizde doğal görselliğini Adana yamaç paraşütüyle birlikte göz dolduracak seviyede olduğunu göreceksiniz Adana Yamaç Paraşütü profesyonel ekibiyle birlikte güzel video ve fotoğraf çekimleriyle arkanızda güzel anılar bırakacağınızdan kesinlikle hiç şüpheniz olmasın. Her zaman söylediğimiz gibi “Hayat kısa adanalılar uçuyor.” sizler de Adana Yamaç Paraşütü ekibine katılın ve bizi takipte kalın.

Adana Kabasakal Pist Detayları:

Enlem: 37.079

Boylam: 35.2143

 

Adana Menekşe (Zirve) Yamaç Paraşütü Kalkış Pisti

Adana menekşe tepesi görselliğiyle ve Uçuş kalitesiyle iddialı tepelerimizden bir tanesidir.

Çukurova Üniversitesi Seyhan gölü Menderes Bulvarı gibi birçok mevkiyi havadayken yukarıdan görme şansı bulabiliyorsunuz. Uçuş Pistimiz özellikle göle sıfır denilebilecek kadar yakın olan uçuş bölgemizde 15 dakika ya kadar olan uçuş süremiz bulunmaktadır.

Dilerseniz deneyimli pilotlarımız eşliğinde güneşin batış zamanıyla birlikte en güzel uçuş deneyimini yaşayabilirsiniz. Adana kabasakal tepesine oranla daha uzun uçuş keyfi yaşayabileceğiniz Adana Menekşe Zirve tepesinde çok iyi vakit geçireceğinize emininiz. Adana yamaç paraşütü menekşe uçuş tepemizi genel olarak birçok Adanalı bilir ancak yamaç paraşütü deneyimini daha önce hiç yaşamayanlara haftanın yoğun, yorucu ve stresli zamanlarını bizimle birlikte geride bırakacağınıza inanıyoruz. Adana Yamaç Paraşütü ekibi olarak Adana da yamaç paraşütü deneyimini en iyi bir şekilde sizlere sunuyoruz. “Hayat kısa adanalılar uçuyor.” sizler de Adana Yamaç Paraşütü ekibine katılın ve bizi takipte kalın.

Adana Menekşe Zirve Pist Detayları:

Enlem: 37.07288168

Boylam: 35.34649372


İlgili haberler

Yorumlar

user image
Buse Ölmez 25.08.2017 - 15:32

Çok keyifliydi hem sizin yapmamız gerekkenleri anlatmanız hemde yardımcı olmanız harika bir şeydi teşekkür ederim gayet keyifli bir uçuş yaşadım :)

user image
Mahmut Aydın 25.08.2017 - 15:33

Denedim çok güzel ve eğlenceliydi , Herkese tavsiye ediyorum.

user image
Melis Ulutürk 25.08.2017 - 15:37

O gün geldiğimde yapmak istiyordum ama nasip olmadı korktuğum için arkadaşlarım yaptı bir daha ki gelişimizde bende yapıcam :)

user image
Nilsu Yüksel 25.08.2017 - 15:42

Çok güzeldi herkese tavsiye ederim ama çok aşırı güzel ve korkunçtu kalbim baya kötü oldu ama çok eğlendimi söylemeden edemiyeceğim.

user image
bulent tanak 27.12.2018 - 14:00

heyecanla izlemekten başka şeylerde yapmak istiyorum hatta birtane satın almayı bile düşünüyorum korkuma engelde olamıyorum

Yorum Bırakın